در حال بارگذاری ...
شنبه 23 آذر 1398
  • طرح دانشجوی دانشکده شهید شمسی پور در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار

     نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار به عنوان بزرگترین رویداد پژوهشی و فناوری کشور، با حضور جمع زیادی از دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی، دانشگاه آزاد اسلامی، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت‌های توانمند داخلی از 3 الی 6 دیماه  در محل نمایشگاه بین المللی تهران برپا گردید که فرصتی فراهم شد تا فعالین این حوزه ها، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید استادان، دانشجویان، سرمایه‌گذاران و دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را معرفی نمایند. در این راستا مراکز دانشگاه فنی و حرفه ای نیز آثار و دستاوردهای جدید خود را به نمایش گذاشتند.

    به گزارش اداره روابط عمومی، علیرضا اخلاقی نیا دانشجوی رشته فناوری اطلاعات دانشکده شهید شمسی پور  با ارایه طرح پایگاه اطلاع رسانی دانشجویی شهر تهران  در حاشیه نمایشگاه به خبرنگاران گفت: از طریق این پایگاه تمامی دانشجویان غیر ایرانی و غیر بومی شهر تهران به راحتی اطلاعات کلی تهران را دریافت می کنند. این اطلاعات شامل محیط های دانشگاهی، امور بورسیه، خوابگاه های شهر تهران، برنامه های هنری، فرهنگی، سیستم حمل و نقل شهری، رستوران ها و کافی شاپ های برتر و مراکز دولتی مورد نیاز دانشجویان می باشند که این اطلاعات منسجم شده به دو زبان فارسی و انگلیسی از طریق این نرم افزار به دانشجویان ارائه می شود.

    گفتنی است دکتر مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نمایشگاه  امسال از طرح پایگاه اطلاع رسانی دانشجویی شهر تهران  در نمایشگاه دستواردهای دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای بازدید به عمل آورد و از نزدیک با علیرضا اخلاقی نیا  به گفتگو پرداخت و با طرح وی آشنا شد.

    نظرات کاربران