در حال بارگذاری ...
جمعه 22 آذر 1398
 • آیین تکریم و تجلیل از بازنشستگان دانشکده شهید شمسی پور برگزار شد

  مراسم تجلیل از زحمات و خدمات بی شائبه 4 کارمند بازنشسته دانشکده شهید شمسی پور تهران همزمان با برگزاری جلسه شورای اداری دانشکده، با حضور ریاست، معاونین آموزشی و پژوهشی، اداری و مالی و کارکنان مرکز در محل سالن جلسات دفتر ریاست دانشکده شهید شمسی پور برگزار شد.

  به گزارش اداره روابط عمومی، دکتر احمد رضا حقیقی رییس دانشکده در مراسم تجلیل از بازنشستگان دانشکده آقایان دکتر رسول ملک محمد رییس سابق دانشکده، علی قربانی، فریبرز مرادی و غلامرضا فخرالاسلام، ضمن تقدیر و تشکر و خیر مقدم به این عزیزان با بیان اینکه تکریم، حفظ حرمت و کرامت بازنشستگان از ارزش های اصیل اسلامی است، گفت: بازنشستگی، آغاز فصل جدیدی از زندگی است.
  وی تأکید کرد:‌ بازنشستگان، گنجینه‌های سرشار از تجربه و تخصص هستند و می‌توانند با استفاده از تجربه‌های کاری خود که حاصل یک عمر تلاش صادقانه است به جامعه و به ویژه این دانشکده  خدمات مفیدی را ارائه نمایند.
  گفتنی است دکتر حقیقی در این نشست صمیمی، گزارشی از اقدامات و فعالیت های اجرایی صورت گرفته در هشت ماه گذشته ارایه کرد و در پایان با اهدای لوح سپاس، تندیس و هدیه نقدی از زحمات بازنشستگان معزز تقدیر به عمل آمد.

   

  نظرات کاربران