در حال بارگذاری ...
شنبه 23 آذر 1398
 • رییس دانشگاه فنی شمالی عراق
  تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی دانشکده شهید شمسی پور را بسیار مطلوب ارزیابی کرد


  دکتر موفق یحیی حمدون، رییس دانشگاه فنی شمالی عراق که در رأس هیاتی از مسوولان سفارت عراق در ایران و روسای دانشکده های مختلف این دانشگاه برای بررسی زمینه های همکاری با دانشگاه فنی و حرفه ای به ایران سفر کرده ظهر امروز نهم دی ماه، با حضور در  دانشکده شهید شمسی پور تهران از این مرکز علمی  و مهارتی بازدید به عمل آورد.
  به گزارش اداره روابط عمومی، دکتر حقیقی رییس دانشکده شهید شمسی پور،  دکتر اردستانی عضو هیأت علمی دانشکده و مدیرکل فناوری اطلاعات دانشگاه فنی و حرفه ای، مهندس ناظریان از کارکنان دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه و جمعی از استادان، دانشجویان و مسوولین مرکز دکتر موفق یحیی حمدون را همراهی و در هر بخش توضیحات لازم را به ایشان ارائه کردند.
  بنابراین گزارش رییس دانشگاه فنی شمالی عراق ضمن بازدید از کارگاه ها و آزمایشگاه های پنوماتیک، سلول های خورشیدی، plc، سیستم های کنترل خطی، امنیت شبکه، حفاظت دوربینی، الکترونیک صنعتی، مدار فرمان، فیبر نوری، میکرو کنترل،مخابرات، تلویزیون، سایت های رایانه ای، کتابخانه و سالن اجتماعات؛ در جریان فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناورانه این مرکز قرار گرفت و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی دانشکده شهید شمسی پور را بسیار مطلوب ارزیابی کرد .
  دکتر حمدون روز گذشته از دانشکده انقلاب اسلامی تهران بازدید داشته و طبق برنامه ریزی صورت گرفته فردا هم از دانشکده های فنی و حرفه ای دختران شریعتی و ولیعصر(عج) تهران بازدید خواهد داشت.
  گفتنی است اعضای هیات ایرانی و رییس دانشگاه شمالی عراق در دفتر ریاست دانشکده ضمن بیان دیدگا ها درباره راه‌های همکاری به تبادل نظر پرداختند.
  لازم به ذکر است  دکتر احمد رضا حقیقی رییس دانشکده شهید شمسی پور در این نشست به رسم یادبود دست ساخته ای هنری دانشجویان دانشکده شریعتی تهران را به دکتر حمدون تقدیم کرد.

   

  نظرات کاربران