در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 13 مرداد 1400
 • بازدید مدیران و اعضای هیات علمی دانشکده فنی شهید شمسی پور از نمایشگاه خودباوری و اقتدار نیروی هوافضای سپاه

  به گزارش روابط عمومی، هیات رئیسه و اعضای هیات علمی دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور، همگام با مدیران دانشگاه فنی و حرفه ای و دیگر دانشکده های شهر تهران، روز دو شنبه هفتم تیرماه از نمایشگاه خودباوری و اقتدار نیروی هوافضای سپاه بازدید بعمل آوردند.

  در این بازدید ابتدا حجت الاسلام والمسلمین بنیان جوادی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای نیروی هوافضای سپاه و دست اندرکاران نمایشگاه، گفت: از افتخارات دانشگاه فنی و حرفه ای این است که شخصی مانند شهید تهرانی مقدم را به جامعه تقدیم کرده است و از سویی دیگر نام شهید شمسی پور که یکی از دانش آموختگان دانشگاه فنی و حرفه ای است، در کنار شهدایی مانند شهید چمران و شهید تهرانی مقدم قرار می گیرد.

    سرهنگ بابایی نیز در این بازدید ضمن خیر مقدم به بازدیدکنندگان، به پاره ای از دستاوردهای موشکی و تسلیحاتی نیروی هوافضای سپاه اشاره کرد و گفت: از افتخارات جمهوری اسلامی ایران این است که طی هشت سال دفاع مقدس وجبی از خاک کشور را به دشمن ندادیم و این در سایه خودباوری و توانمندی جوانان ایران و بویژه کسانی مانند شهید تهرانی مقدم بود. ایشان تاریخچه شکل گیری توان موشکی را تشریح کرد و افزود: اگر بخواهیم توان موشکی را یک صنعت بدانیم، باید بگویم 60 رشته دانشگاهی در این صنعت و تولید و ارتقاء موشکی دخیل هستند.

  لازم بذکر است که نمایشگاه خودباوری و اقتدار نیروی هوا فضای سپاه از پنج بخش مختلف شامل موشکی، پهبادی، هوایی، پدافندی و ماهواره ای تشکیل شده بود که پاره ای از دست آوردهای نیروی هوافضای سپاه در آن به نمایش گذاشته شده بود.

  نظرات کاربران

 • دانشجویانی که در دوره تابستان انتخاب واحد داشته و دروس انتخابی آنها در سایت ناد ...
  قابل توجه دانشجویانی که در دوره تابستان حضور دارند با توجه به تعطیلی دانشکده تا ...
  به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که مشکل آموزشی 3 ترم مشروطی یا درخواست سنوات ترم 6 ...
  به اطلاع آن دسته از دانشجویان ورودی بهمن 97 که متقاضی دریافت مجوز سنوات ترم 6 می ...
  به اطلاع می رساند با توجه به استقبال دانشجویان از دوره تابستان 993 و تراکم زیاد کلاس ...
   به اطلاع کلیه دانشجویانی که متقاضی حذف دو درس از نیمسال دوم سال 99 که نمره صفر در ...
  باسلام و احترام؛ به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند، باتوجه به تصمیم ستاد ملی ...