در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 13 مرداد 1400
 • مراسم تودیع و معارفه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده فنی شهید شمسی پور برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع و معارفه معاونت فرهنگی و دانشجویی  با حضور مهندس عبدی، رئیس دانشکده، حاج آقا فصیحی مسئول دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری، آقای دانشمند معاون پیشین فرهنگی و دانشجویی، آقای قلخانی فرد سرپرست جدید معاونت فرهنگی و دانشجویی و تنی چند از مسئولان و کارشناسان حوزه فرهنگی روز سه شنبه اول تیرماه 1400 برگزار شد.

  در این مراسم ابتدا مهندس عبدی ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد خجسته امام علی ابن موسی الرضا(ع) به این نکته اشاره کرد که: ما ایرانیان مفتخریم که حضور پر برکت این امام عزیز را در کشورمان داشته باشیم و این موهبت نصیب ما ایرانیان شده است که پرچمدار مذهب شیعه و جهان اسلام باشیم.

  ایشان از 30 سال تلاش صادقانه و شرافت مندانه آقای دانشمند تقدیر و تشکر کرد و حضور آقای قلخانی بعنوان شخصی با تجربه در حوزه های فرهنگی و دانشجویی را در دانشکده به فال نیک گرفت و افزود: ما در حوزه های فرهنگی و بویژه دانشجویی بسیار نیاز به کار داریم و باید به نحوی تلاش کنیم که در نیمسال تحصیلی اول با آمادگی کامل به استقبال دانشجویان برویم. ایشان همچنین دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری و بسیج دانشجویی را بازوان اجرایی دانشکده خواند و افزود: معاونت فرهنگی و دانشجویی باید از برنامه های دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری و بسیج دانشجویی بعنوان یکی از تاثیرگذارترین حوزه ها در چهارچوب اعتبارات و سیاست های دانشکده بهره مند شود و تشکلهای فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی را نیز فعال کند.

  حاج آقا فصیحی نیز در این برنامه ضمن خسته نباشید به آقای دانشمند، به آقای قلخانی خیرمقدم گفت و افزود: کانون های فرهنگی باید احیاء شوند و محور فعالیت های فرهنگی باید نمازخانه دانشکده باشد. ایشان در رابطه با اختصاص بودجه به برنامه های فرهنگی تصریح کرد: بودجه های فرهنگی باید در جای خود مصرف شوند و همیشه برای برنامه ها و مناسبت های غیر مترقبه آمادگی داشته باشیم.

  آقای دانشمند در این مراسم تصریح کرد: خدا را شاکرم که بیشترین زمان خدمتم را در دانشکده شهید شمسی پور گذرانده ام و توانسته ام در کنار همکاران خوبم از آموزه های اخلاقی و علمی آنها بهره مند شوم. ایشان در مورد زمان تصدی شان در معاونت گفت: در زمان خدمتم از توانایی تمامی دوستان و همکارانم کمک گرفتم و در طی این مدت ضعف هایی هم وجود داشت که پاره ای از آنها به منابع نا مناسب مالی و ساختار اداری باز می گشت.

  آقای قلخانی نیز در این جلسه ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیریت دانشکده برای سپردن تصدی سرپرستی معاونت فرهنگی و دانشجویی و تشکر از زحمات آقای دانشمند گفت: خدا را شاکرم که یکبار دیگر توانستم در جمع همکاران خوبم حضور داشته باشم و امیدوارم بتوانیم به امور فرهنگی و دانشجویی رونقی بدهیم و دوست دارم در این راستا در کنار یکدیگر همراه و همکار باشیم.

  در پایان جلسه از خدمات ارزشمند آقای دانشمند با اهداء لوح سپاس و هدیه توسط مهندس عبدی و حاج آقا فصیحی تقدیر بعمل آمد و ابلاغ آقای قلخانی به ایشان تقدیم شد.

  نظرات کاربران

 • دانشجویانی که در دوره تابستان انتخاب واحد داشته و دروس انتخابی آنها در سایت ناد ...
  قابل توجه دانشجویانی که در دوره تابستان حضور دارند با توجه به تعطیلی دانشکده تا ...
  به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که مشکل آموزشی 3 ترم مشروطی یا درخواست سنوات ترم 6 ...
  به اطلاع آن دسته از دانشجویان ورودی بهمن 97 که متقاضی دریافت مجوز سنوات ترم 6 می ...
  به اطلاع می رساند با توجه به استقبال دانشجویان از دوره تابستان 993 و تراکم زیاد کلاس ...
   به اطلاع کلیه دانشجویانی که متقاضی حذف دو درس از نیمسال دوم سال 99 که نمره صفر در ...
  باسلام و احترام؛ به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند، باتوجه به تصمیم ستاد ملی ...