در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 14 مرداد 1400
 • مراسم تودیع و معارفه معاون پژوهش و فناوری دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع و معارفه معاون پژوهش و فناوری با حضور مهندس عبدی، رئیس دانشکده، حاج آقا فصیحی، نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری، دکتر محمدخانی، سرپرست پیشین معاونت پژوهش و فناوری، دکتر اردستانی، سرپرست جدید معاونت پژوهش و فناوری و تنی چند از مدیران و کارشناسان حوزه پژوهش، روز چهارشنبه 12 خردادماه 1400 در دانشکده برگزار شد.

  در ابتدای جلسه مهندس عبدی، ضمن اشاره به ایام سرنوشت ساز  نیمه خرداد بویژه رحلت حضرت امام(ره) و حادثه تاریخی 15 خرداد که برای کشور سرنوشت ساز و حساس بودند،گفت: باید این ایام برای ما تذکر و یادآوری باشد که انقلاب عزیزمان در این برهه ی تاریخی و نزدیک به انتخابات، به راحتی بدست نیامده است و چه جانفشانی ها و خونهایی به پای این درخت تنومند ریخته شده است تا امروز ما در آسایش و آرامش کشور عزیزمان بتوانیم زندگی کنیم.

  ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از همراهی و دلسوزی دکتر محمدخانی و دکتر تمدن، و تشکر از حضور آقای دکتر اردستانی در دانشکده، تصریح کرد: برای پیشبرد اهداف و برنامه های دانشکده کار سخت و دشواری را پیش رو داریم و امیدواریم این فرایند را راحت تر پیش ببریم و امروزه با پرچم پژوهش و فناوری می توان حرف برای گفتن داشت. مهندس عبدی در مورد حساسیت معاونت پژوهشی گفت: با توجه به جامعیتی که حوزه پژوهش و کارآفرینی دارد، در زمینه اسناد، انتشارات، کتابخانه و ارتباط با صنعت بسیار نیاز به کار داریم.

  حاج آقا فصیحی نیز در این جلسه با اشاره به حدیثی از امام جعفر صادق(ع) به بیان وظایف انسان در مسیر بندگی پرداخت و توضیح داد: مومن وظیفه دارد که از خداوند بترسد، آنچنان بترسد که انگار می خواهد در آتش بیفتد و با همین ترس امید هم داشته باشد. وی در مورد ایام رحلت حضرت امام(ره) افزود: برخی در ابتدای راه می گفتند کاستی های حکومت شاه را برطرف کنیم اما امام خمینی(ره) معتقد بودند این حکومت بر مبنای ظلم است و اصلاح این حکومت فقط با برداشته شدن آن امکان پذیر است و باید شاه از ایران برود و این امر محقق شد. ایشان همچنین تصریح کرد: برطرف کرد نقایص، به تحقیق و پژوهش نیاز دارد. ایشان در رابطه با انتخابات نیز گفت: ما باید در انتخابمان خوب دقت کنیم و اشتباهاتی را که در گذشته داشته ایم را تکرار نکنیم. در پایان صحبت های خود ضمن تشکر از زحمات دکتر محمدخانی به دکتر اردستانی خیر مقدم گفت و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

  دکتر محمد خانی هم از خدمات دکتر حقیقی تشکر نمود و برایشان آرزوی سلامتی کرد و در ادامه گفت: خوشحالم از اینکه آقای مهندس عبدی نسبت به این دانشکده با دلسوزی کارها را پیش می برند و نگاه شخصی ندارند و تمام تغییرات در جهت منافع دانشکده بوده است و این تغییرات را بسیار اخلاق مدارانه انجام داده اند. ایشان گفت: امیدواریم با حضور آقای دکتر اردستانی در معاونت پژوهش و فناوری که هم از نظر علمی و هم از نظر مدیریتی دارای تجارب ارزنده ای هستند شاهد رشد و شکوفایی دانشکده باشیم.

  دکتر اردستانی در این مراسم گفت: سخت ترین کار قبول کردن ریاست دانشکده شمسی پور است و کار کردن در این دانشکده دشواری های خاصی دارد و با توجه به زحمات زیادی که در این چند سال کشیده شده است باید برند شمسی پور را حفظ کنیم و جا برای کار بسیار زیاد است. ایشان در مورد پژوهش در دانشگاه فنی و حرفه ای تصریح کرد: علی رغم کارهایی که انجام شده است ضروری است در حوزه مرکزاسناد، کارآفرینی، پژوهش و فناوری کارهای جدی صورت گیرد و نیاز است هیات علمی بیشتری را برای بهبود فرایند آموزش و پژوهش جذب کنیم.

  در انتهای جلسه با اهداء لوح سپاس توسط مهندس عبدی و حاج آقا فصیحی از تلاش های بی دریغ دکتر محمدخانی تقدیر بعمل آمد و حکم سرپرستی دکتر اردستانی به ایشان تقدیم گردید.

  نظرات کاربران

 • دانشجویانی که در دوره تابستان انتخاب واحد داشته و دروس انتخابی آنها در سایت ناد ...
  قابل توجه دانشجویانی که در دوره تابستان حضور دارند با توجه به تعطیلی دانشکده تا ...
  به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که مشکل آموزشی 3 ترم مشروطی یا درخواست سنوات ترم 6 ...
  به اطلاع آن دسته از دانشجویان ورودی بهمن 97 که متقاضی دریافت مجوز سنوات ترم 6 می ...
  به اطلاع می رساند با توجه به استقبال دانشجویان از دوره تابستان 993 و تراکم زیاد کلاس ...
   به اطلاع کلیه دانشجویانی که متقاضی حذف دو درس از نیمسال دوم سال 99 که نمره صفر در ...
  باسلام و احترام؛ به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند، باتوجه به تصمیم ستاد ملی ...