در حال بارگذاری ...
یکشنبه 19 اردیبهشت 1400
 • مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی، روز دوشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه مراسم تودیع دکتر حقیقی، رئیس پیشین دانشکده و معارفه مهندس عبدی، سرپرست جدید دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور با حضور حجت الاسلام بنیان جوادی، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر مهدی، معاون فرهنگی و دانشجویی، آقای یادگاری، مدیر حراست دانشگاه های استان تهران، حاج آقا فصیحی، نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده و تنی چند از مدیران، مسوولان و کارکنان دانشکده برگزار شد.

  در این مراسم ابتدا حجت الاسلام بنیان جوادی در خصوص فضایل ماه مبارک رمضان به بیان مطالبی پرداخت و شب های قدر را قلب رمضان خواند. ایشان همچنین به بیان و تشریح دعایی از ابوحمزه ثمالی پرداخت. در بخش دیگری از صحبتهای خود چنین ابراز داشت: شاید جای آن باشد که از این مصرع زیبا استفاده کنیم که "صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت" و امروز جا دارد که از رفتن آقای دکتر حقیقی تاسف بخوریم و از حضور مهندس عبدی در دانشکده خوشحال باشیم. در ادامه از خدمات سه ساله دکتر حقیقی تقدیر و تشکر کردد و برای توفیق مهندس عبدی آرزوی موفقیت کرد.

  دکتر حقیقی رئیس پیشین دانشگاه هم با بیان برخی خدمات خود طی این سه سال، دانشکده شهید شمسی پور را جزو بهترین دانشکده های کشور برشمرد و افزود: همواره سه اصل برایم در زمان مسوولیتم مهم بوده است، ابتدا پیشرفت و پویایی دانشجویان، دوم همراهی با همکاران زحمت کش و تلاشگر و سومین مساله ارتقاء جایگاه اعضای هیات علمی. ایشان همچنین ادامه داد در راستای افزایش کیفی و کمی جایگاه دانشکده از هیچ کوششی دریغ نکردم و با کمک همه عزیزان توانستیم از رتبه چهار کشوری به رتبه اول جهش پیدا کنیم. ایشان در پایان ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای مهندس عبدی برای همفکری و کمک به پیشرفت دانشکده اعلام آمادگی کرد.

  مهندس عبدی نیز ضمن بیان تسلیت شهادت امیر المومنین و قبولی طاعات عزیزان، از خدمات چند ساله دکتر حقیقی تقدیر و تشکر کرد و به تشریح جایگاه علمی برجسته ایشان بعنوان استادی صاحبنظر پرداخت. ایشان در رابطه با همکاری با دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: از 12 سال پیش که پا به عرصه خدمت در این نقطه جغرافیایی گذاشته ام تعهد کرده ام ادبیات خدمتگذاری و مسوولیت پذیری را یاد بگیرم و در راستای پیشبرد اهداف عالی آن گام بردارم و خدا را سپاس می گویم که برکاتش را در زندگانی از خداوند گرفته ام. ایشان در ادامه صحبت هایش به تاریخچه ای از پیشرفتها و موفقیت های دانشکده شهید شمسی پور پرداخت و افزود: این دانشکده از گذشته در عرصه های مختلف پیشرو بوده و به امید خداوند و همکاری شما عزیزان همچنان از برترین ها خواهد بود.

  مهندس عبدی همچنین تصریح کرد: در دوره های دشوار، دانشکده شهید شمسی پور توانسته ایم در کنار عزیزان و کارکنان زحمتکش آن گام های بزرگی را برداریم و در توسعه آن بکوشیم که همکاری و مشارکت کارکنان ستودنی بود. همچنین مهندس عبدی در پایان صحبت هایش گفت: همه باید برای سربلندی ایران عزیز بکوشیم.

  دکتر مهدی آخرین سخنران این برنامه بود که ضمن تسلیت شهادت امیر مومنان علی(ع)، به تشریح عظمت ایام قدر و ماه مبارک رمضان پرداخت. ایشان در ادامه به بیان پاره ای از خدمات دکتر حقیقی اشاره کرد و به ذکر نمونه های از این خدمات در عرصه های علمی و فرهنگی از جمله تحول در خوابگاه لویزان پرداخت. دکتر مهدی همچنان دانشکده شهید شمسی پور را یکی از دانشکده های دارای رتبه در کشور خواند و افزود: بخش های مختلف این دانشکده مانند فرهنگی، بسیج دانشجویی و دیگر قسمت ها با تلاشهای مضاعف و خالصانه در این حیطه موثر بوده اند. دکتر مهدی در ادامه افزود: دو نکته برای ما بسیار اهمیت دارد؛ اول مشارکت همه جانبه دانشجویان در همه عرصه ها و دوم تقدیر و تشکر از کارمندان پرتلاش و ساعی. ایشان در انتها ضمن تشکر از خدمات دکتر حقیقی برای مهندس عبدی آرزوی موفقیت کرد.

  در انتهای جلسه حکم سرپرستی مهندس عبدی که به امضای دکتر صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای صادر شده بود، قرائت و به ایشان اهدا شد. همچنین متن پیام آقای دکتر صالحی عمران مبنی بر تقدیر از خدمات دکتر حقیقی قرائت و به همراه هدیه ای به ایشان تقدیم شد.

  نظرات کاربران