در حال بارگذاری ...
یکشنبه 19 اردیبهشت 1400
 • اولین جلسه شورای معاونین دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پوردر سال 1400 برگزار شد

  اولین جلسه شورای معاونین دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور در سال 1400با حضور دکتر حقیقی، رئیس دانشکده، حاج آقا فصیحی، نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری، آقای دانشمند، معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر محمدخانی، معاون پژوهشی، دکتر تمدن، معاون آموزشی، آقای سعدالدین، رئیس اداره مالی و آقای رضایی، رئیس اداره حراست، روز دوشنبه 06 /1400/02 برگزار شد.

  در این جلسه ابتدا دکتر حقیقی دلیل تاخیر در برگزاری جلسه شورای معاونین را نیمه تعطیل بودن دانشگاه ها و دورکاری ذکر کرد و افزود: امسال امیدوارم با برنامه هایی که تدوین شده است بتوانیم به بهترین نحو برنامه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را پیش ببریم.

  حاج آقای فصیحی هم در ابتدای صحبت خود به ذکر حدیثی از پیامبر اکرم(ص) پرداخت و گفت: پیامبر گرامی اسلام در حدیث شریفی سه چیزی را که پس از رفتن از این دنیا به کمک انسان می‌آید را بیان فرموده‌اند: اول صدقه جاریه(یعنی انجام کارهایی که عموم مردم از آن نفع ببرند مثل بنای مسجد، احداث مدرسه، بیمارستان و.. .)، دوم علم و دانشی که دیگران از آن بهره مند گردند و سوم  فرزند صالحی که برای او دعای خیر نماید. پس از آن به بیان پاره ای مسائل دانشکده پرداخت و گزارشی از نحوه برگزاری نماز جماعت ارائه نمود.

  در این جلسه در حیطه های زیر بحث و گفتگو شد  و هریک از اعضاء به بیان نقطه نظرات خود پرداختند:

  • تشکیل جلسات مستمر شورای فرهنگی و تنظیم برنامه های فرهنگی برای دانشجویان و همکاران؛
  • پاسخ به نامه ها در اولین زمان ممکن و رسیدگی به کار دانشجویان؛
  • همزمان با هفته آموزش از تاریخ 12 تا 20 اردیبهشت، تدوین دو برنامه غیر حضوری  ویژه ی دانشجویان(پرسش و پاسخ با رویکرد آموزشی) و تقدیر از اساتید نظیر دکتر رحمدل و دکتر جعفرآبادی که به تازگی بازنشست شده اند؛
  • بررسی وضعیت خوابگاه سمیه با توجه به جلسه بسیار مفید مورخ 1400/02/05 با حضور مسوولین در سازمان و انجام دو مرحله ای استحکام و مقاوم سازی سازه ای و همچنین تعمیرات؛
  • تدوین کتابچه ای از مراحل باز سازی خوابگاه لویزان در سه فاز قبل، حین و بعد از بازسازی؛
  • تدوین برنامه ای جامع در خصوص ساماندهی اساتید بر اساس آیین نامه های جاری سازمان مرکزی.

  نظرات کاربران