در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 اسفند 1399
 • اطلاعیه کارآموزی ترم 992

  به اطلاع کلیه دانشجویان که در ترم 992 کارآموزی را اخد نموده‌اند، می‌رساند که مراحل ثبت‌نام، نامه تایید، تایید و ارزیابی کارآموزی در سامانه ملی کارآموزی انجام می‌پذیرد. همچنین لازم به ذکر است که تمامی فرآیندهای اخذ کارآموزی، تایید و صدورگواهی کارآموزی نیاز به حضور در دانشگاه ندارد و می‌تواند به صورت الکترونیکی انجام ‌گردد.

  فرآیندهای ثبت نام، انتخاب شرکت و اخذ گواهی کارآموزی دانشجو از طریق سایت ملی کارآموزی با آدرس زیر انجام می‌پذیرد

  https://karamouz.irost.org

  از این رو خواهشمنداست هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام در سامانه ملی کارآموزی اقدام نمایید. بعد از سپری کردن دوره کارآموزی گواهی ارزیابی را از سایت دریافت نموده و برای استاد کارآموزی خود ارسال کرده و استاد نسبت به ثبت نمره در سامانه ناد اقدام می‌کند.

  دانشجویانی که شرکتی را در نظر دارند که در سامانه ثبت نام نکرده است، می توانند به روال زیر عمل کنند. شرکت مورد نظر در سامانه ثبت نام کند و سپس دانشجو اقدام به ثبت نام نماید.

  نظرات کاربران

 • اطلاعیه کارآموزی ترم 992

  به اطلاع کلیه دانشجویان که در ترم 992 کارآموزی را اخد نموده‌اند، می‌رساند که مراحل ثبت‌نام، نامه تایید، تایید و ارزیابی کارآموزی در سامانه ملی کارآموزی انجام ...

  با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی خوابگاه دانشجویان دانشکده شهید شمسی پور پس از بازسازی، آماده بهره برداری شد.

  به گزارش روابط عمومی، خوابگاه دانشجویان شهید شمسی پور پس از تعمیر و بازسازی با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای، دکتر حقیقی رئیس دانشکده، ...

  رویداد ملی فرصت

  بنیاد ملی نخبگان با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برگزاری رویداد ملی فرصت نموده است.

  بایگانی