در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 اسفند 1399
 • با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی خوابگاه دانشجویان دانشکده شهید شمسی پور پس از بازسازی، آماده بهره برداری شد.

  به گزارش روابط عمومی، خوابگاه دانشجویان شهید شمسی پور پس از تعمیر و بازسازی با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای، دکتر حقیقی رئیس دانشکده، حاج آقا فصیحی نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری، آقای دانشمند معاون فرهنگی و دانشجویی و جمعی از مسوولان روز چهارشنبه 99/11/29 آماده بهره برداری شد.

  آقای دکتر حقیقی گزارشی از روند بازسازی خوابگاه ارائه داد و گفت: پس از تخلیه خوابگاه به دلیل بیماری کوید 19 از تاریخ 30 بهمن ماه برنامه ریزی ها شروع شد و از اول مهر ماه 99 تا پایان آذرماه 99 به اتمام رسید و لازم می دانم از تمامی کسانی که ما را در این امر یاری کردند تقدیر و تشکر نمایم.

  در این مراسم آقای مهندس پورجوان، ناظر پروژه، گزارشی اجمالی از فرایند تعمیرات و بازسازی و اقدامات انجام یافته ارائه نمود و گفت: این خوابگاه دارای 6 طبقه است که مساحت هر طبقه 290 متر مربع است و مساحت کل طبقات 1750 متر مربع می باشد. ایشان در مورد اقدامات انجام شده افزود: در این بازسازی 1250 متر سرامیک کف، 1350 متر سرامیک دیوار، حدود 2000 متر تخریب کف و دیوار، تعمیرات و نقاشی 1300 متر، بازسازی دودکش های 5 طبقه، تعمیر و باز سازی آبدارخانه های 5 طبقه و ... اعمال شده است.

  دکتر مهدی نیز در این بازدید ضمن برشمردن دانشکده فنی شهید شمسی پور بعنوان یکی از بهترین دانشکده های کشور، از تمامی کسانی که در این پروژه تلاش کردند تقدیر و تشکر کرد و افزود: دانشگاه فنی و حرفه ای برای بیش از 10 هزار دانشجو کمبود خوابگاه دارد و دانشجویان در اثر بی خوابگاهی و تراکم خوابگاه ممکن است دچار آسیب های اجتماعی شوند و این مهم همواره از اولویت های ما بوده است، البته از سال 1397 به بعد پروژه های بزرگی در سطح کشور انجام شده که بسیار چشمگیر و قابل ملاحظه است اما همچنان با مشکل کمبود خوابگاه مواجه هستیم. ایشان تصریح کرد: ما باید به دنبال استاندارد سازی خوابگاه ها باشیم و با فرهنگ سازی در بین دانشجویان آنها را به حفظ و نگهداری این مکان که متعلق به خودشان است ترغیب کنیم. دکتر مهدی در بخش دیگری از این بازدید افزود: یکی از مشکلات دانشکده شهید شمسی پور علی رغم جایگاه بالای علمی در سطح کشور، وضعیت ساختمان ها و فضای فیزیکی دانشکده است که نیاز به توسعه و گسترش دارد و این امر هم می تواند با تعامل و ایجاد ارتباط با مسوولین انجام شود.

  ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دکتر صالحی عمران، رئیس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای همواره بر این باور است که: تدوین برنامه ها باید تحولی و راهبردی باشد و برنامه های زیر بنایی و دراز مدت باید در دستور کار مدیران قرار گیرد. 

  لازم بذکر است تعمیرات و بازسازی خوابگاه دانشجویی دانشکده شهید شمسی پور به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و بخش های دیگر انجام شد و در این کار مواردی دیگر نظیر: تجهیز آشپزخانه ها به کابینت های جدید، اصلاح سیستم دودکش های خوابگاه، سرویس وسایل گرمایشی و سرمایشی، جایگزین کردن کمدهای نو با فرسوده، جمع آوری موکت های فرسوده، تعویض و تجهیز خوراک پزی های آشپزخانه ها و پاره ای دیگر از فعالیت ها صورت گرفت که این پروژه با مبلغی حدود  6میلیارد و 200میلیون ریال معادل 620 میلیون تومان انجام شد که 112 میلیون تومان آن از محل اعتبارات دانشگاه فنی و حرفه ای و مابقی از اعتبارات داخلی دانشکده تامین شد.  

  نظرات کاربران

 • اطلاعیه کارآموزی ترم 992

  به اطلاع کلیه دانشجویان که در ترم 992 کارآموزی را اخد نموده‌اند، می‌رساند که مراحل ثبت‌نام، نامه تایید، تایید و ارزیابی کارآموزی در سامانه ملی کارآموزی انجام ...

  با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی خوابگاه دانشجویان دانشکده شهید شمسی پور پس از بازسازی، آماده بهره برداری شد.

  به گزارش روابط عمومی، خوابگاه دانشجویان شهید شمسی پور پس از تعمیر و بازسازی با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای، دکتر حقیقی رئیس دانشکده، ...

  رویداد ملی فرصت

  بنیاد ملی نخبگان با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برگزاری رویداد ملی فرصت نموده است.

  بایگانی