در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 13 مرداد 1400
 • قابل توجه دانشجویان متقاضی وام دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399

  به اطلاع می رساند؛ ورود به پورتال دانشجویی از طریق سایت صندوق رفاه به آدرس: www.swf.ir  یا مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس     https://bp.swf.ir جهت درخواست وام دانشجویی فعال می باشد. لذا دانشجویان می بایست شخصاً با مراجعه به آدرس فوق الذکر نسبت به ثبت درخواست وام دانشجویی (حداکثر تا تاریخ 1400/02/25) اقدام نمایند .

  لازم به ذکر است کلیه دانشجویان متقاضی دریافت وام دانشجویی پس از ثبت درخواست وام در پورتال مذکور و تایید نهایی توسط دانشکده، می بایست مستندات و مدارک لازم را از طریق سایت دانشکده ( منوی میز خدمت ) و حتما با عنوان وام دانشجویی ارسال نمایند. بدیهی است عدم ثبت تقاضای وام در پورتال مذکور به منزله عدم نیاز به وام دانشجویی می باشد.

  تذکرات :

  1- کلیه دانشجویان روزانه و شبانه متقاضی وام دانشجویی لازم است فقط از طریق سامانه ثبت درخواست وام ( پورتال دانشجویی ) اقدام نمایند.

  2-    داشتن  شماره حساب بانک تجارت ( تجارت کارت ) جهت ثبت درسامانه  برای دانشجویان روزانه متقاضی وام برای باراول الزامی است.

  3-   شماره کاربری و رمز عبور درسامانه فقط کد ملی دانشجو می باشد.

   

  4-   طبق آیین نامه جدید صندوق رفاه دانشجویان ، دانشجویانی که برای اولین بار می خواهند از وام های دانشجویی استفاده نمایند می بایست فقط از تعهد نامه جدید دانشجویی که به پیوست این برگه می باشد آن را تهیه و بهمراه یک ضامن معتبر( رسمی ، پیمانی و یا قراردادی که حدا قل پنج سال سابقه کار را داشته باشد) به یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور مراجعه نمایند و فرم مذکور را از طریق سایت دانشکده از قسمت (میز خدمت) و حتما با عنوان وام دانشجویی آن را ارسال نمایند.

  5- دانشجویان روزانه که متقاضی وام ضروری می باشند ، می بایست مستندات و مدارک خودرا مطابق با گزینه های مندرج  در پورتال دانشجویی پس از انتخاب ، تصویر آن را از طریق سایت دانشکده منوی ( میز خدمت ) ارسال نمایند درغیر اینصورت نسبت به تقاضای آنان هیچگونه ترتیب الاثر داده نخواهد شد.

  6-    به دانشجویانی که 2 نیمسال مشروط شده اند وام تعلق نمی­گیرد و به دانشجویانی که 1 نیمسال مشروطی دارند نیمی از وام تعیین شده تعلق خواهد گرفت .

  7- سنوات مجاز برای گرفتن وام دانشجویی چهارترم می باشد و مبلغ وام روزانه   15/000/000 تا  20/000/000 ریال و مبلغ وام شهریه   10/000/000  ریال می باشد .

   

   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  تلفن   77158703-021 داخلی  404   اداره دانشجویی دانشکده با آقای فتاحی تماس بگیرید

  امور دانشجویی

  نظرات کاربران

 • دانشجویانی که در دوره تابستان انتخاب واحد داشته و دروس انتخابی آنها در سایت ناد ...
  قابل توجه دانشجویانی که در دوره تابستان حضور دارند با توجه به تعطیلی دانشکده تا ...
  به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که مشکل آموزشی 3 ترم مشروطی یا درخواست سنوات ترم 6 ...
  به اطلاع آن دسته از دانشجویان ورودی بهمن 97 که متقاضی دریافت مجوز سنوات ترم 6 می ...
  به اطلاع می رساند با توجه به استقبال دانشجویان از دوره تابستان 993 و تراکم زیاد کلاس ...
   به اطلاع کلیه دانشجویانی که متقاضی حذف دو درس از نیمسال دوم سال 99 که نمره صفر در ...
  باسلام و احترام؛ به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند، باتوجه به تصمیم ستاد ملی ...