در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 اسفند 1399
 • پیام تبریک رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  انقلاب اسلامی ایران، در چهل و دومین سالروز خود همچنان مقتدرانه، عزتمند و چون کوه استوار به سوی بالندگی پیش می‌رود، بی شک پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷، برافروزی شعله باور در نهاد تمامی آزادی خواهان جهان و درک برتری حق بر باطل در تمامی جوامع و مذاهب بود و بی تردید استقامت مثال زدنی و سربلندی مردم بزرگ ایران اسلامی با وجود تلاش های برنامه ریزی شده دشمنان اسلام، امروز آن چنان شکوه و عظمتی یافته است که تکیه گاه و الگوی مظلومان در سراسر جهان شده است.

   

  انقلاب اسلامی یک معجزه و حقیقت برگرفته از سنت الهی است و امروز انقلاب اسلامی ایران همچون درختی تناور و پرثمر پس از 40سال ایستادگی و مقاومت توانسته است به رغم تمامی موانع، سختی ها، دست اندازی‌ها وتوطئه‌هایی که امریکا و هم پیمانانش طراحی کرده اند، سربلند میدان نبرد بوده و بر توطئه های رنگانگ فایق آمده و با برهم زدن معادلات قدرت‌های جهانی، بیش از هر زمان دیگری جایگاه تأثیر گذار و تعیین کننده خود در عرصه تحولات منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای را تحکیم بخشید.

  شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی و شهادت سردار سرافراز پژوهش و نوآوری دکتر محسن فخری زاده خلق چندین یوم الله عظیم را رقم زد که برخلاف آمال و آرزوهای ضد انقلاب و جبهه معاندین نظام اسلامی، زنده بودن انقلاب و پایبندی ایرانیان غیرتمند به ادامه راه شهیدان را به رخ کشید.

  ملت ایران با تشییع میلیونی پیکر مطهر سردار دل ها علاوه بر اینکه سیلی محکمی بر هیمنه پوچ استکبار وارد کردند یک لبیک عمومی بر ادامه راه شهید سلیمانی و جبهه مقاومت گفتند و این نشان دهنده پویایی انقلاب اسلامی است . بی‌شک مجاهدت ها و تلاش های ارزنده شهید فخری زاده در حوزه صنعت دفاعی و دیگر حوزه‌های راهبردی کشور در حافظه تاریخی این سرزمین ماندگار و الهام‌بخش فرزندان ملت ایران در دانشگاه ها در خلق افتخارات و پیشرفت های شگفت‌آور دیگر در آینده پیش رو خواهد بود.

   شهادت، هنر مردان رشید و پاکباخته ایران اسلامی است که با نثار خون پاکشان شجره طیبه نهضت انبیایی امام (ره) را در کوران حوادث پرشمار تناور می سازند. اقدام تروریستی عناصر زبون در به شهادت رساندن چهره های خدوم و صادق انقلاب اسلامی، نشانه مسیر درست و نورانی طلایه داران پیشرفت و بالندگی این مرزوبوم به شمار می رود.

  اینک در طلیعه چهل و دومین سال عزت، آزادی، توسعه و پیشرفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرا رسیدن ۲۲بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، همه مسئولان و خدمتگزاران نظام، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشکده شمسی پور،  تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.                                               

   

                                                                       رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  نظرات کاربران

 • اطلاعیه کارآموزی ترم 992

  به اطلاع کلیه دانشجویان که در ترم 992 کارآموزی را اخد نموده‌اند، می‌رساند که مراحل ثبت‌نام، نامه تایید، تایید و ارزیابی کارآموزی در سامانه ملی کارآموزی انجام ...

  با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی خوابگاه دانشجویان دانشکده شهید شمسی پور پس از بازسازی، آماده بهره برداری شد.

  به گزارش روابط عمومی، خوابگاه دانشجویان شهید شمسی پور پس از تعمیر و بازسازی با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای، دکتر حقیقی رئیس دانشکده، ...

  رویداد ملی فرصت

  بنیاد ملی نخبگان با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برگزاری رویداد ملی فرصت نموده است.

  بایگانی