در حال بارگذاری ...
شنبه 15 آذر 1399
 • جلسه تجهیز امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی در دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور برگزار شد

  جلسه تجهیز امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی دانشکده فنی شهید شمسی پور با حضور دکتر حقیقی، رئیس دانشکده، معاون آموزش و پژوهش، مدیران گروه های آموزشی، مدیر مالی و تنی چند از کارشناسان روز دوشنبه 19 آبان ماه 1399 در سالن کنفرانس برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی، ابتدا دکتر جعفرآبادی در خصوص دریافت اعتبارات لازم برای خرید و تجهیز آزمایشگاه ها و کارگاه ها صحبت کرد و به پاره ای از مسائل قانونی در رابطه با خرید برخی اقلام مورد نیاز اشاره نمود.

  پس از ایشان آقای سعدالدین برخی از ضوابط قانونی را مطرح کرد و به قوانین خرید تجهیزات وارداتی، داخلی و نحوه تنظیم سندها و فاکتورها و همچنین به چگونگی دریافت توکن اشاره کرد. آقای دکتر قادری برخی ضوابط قانونی را برشمرد و توضیح داد: اصولا صدور پیش پرداخت برای خرید تجهیزات در سیستم مالی ادارات غیر قانونی است.

  آقای دکتر حقیقی در خصوص جذب اعتبارات تجهیزات آزمایشگاهی صحبت کرد و افزود: به لطف خدا و مساعدت های خوب دانشگاه فنی و حرفه ای، ما توانسته ایم اعتبار مناسبی برای خرید تجهیزات جذب کنیم، اما باید بر اساس پیشنهاد گروه های آموزشی و با عنایت به تمام قوانین مالی هر چه زودتر این خرید ها انجام شود تا سطح آموزش و پژوهش در دانشکده افزایش یابد.

  در پایان این نشست اعضاء کمیته کارشناسی و کمیته خرید تعیین شدند

  نظرات کاربران