در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 اسفند 1399
 • اطلاعیه دانشجویان کمیسیون موارد خاص جهت ثبت دروس به صورت مشروط (ترم 992)
  تمدید زمان تکمیل فرم

       به اطلاع می رساند آن دسته از دانشجویانی که در سامانه سجاد جهت گرفتن مجوز ادامه تحصیل از کمیسیون موارد خاص ثبت نام نموده اند می بایست در لینک پایین صفحه انتخاب واحد خود را تا تاریخ 99/12/15 به صورت الکترونیکی انجام دهند .  این دسته از دانشجویان موظفند همانند سایر دانشجویان از ابتدای ترم تحصیلی در کلیه کلاس های انتخابی خود شرکت نمایند از آنجایی که آموزش به صورت مجازی می باشد باید در سامانه شمس وبینار بصورت میهمان با درج کلمه کمیسیونی در جلوی اسم خود وارد کلاس شوند.         

  تذکر بسیار مهم :        

            این انتخاب  واحد به صورت مشروط بوده و به این معناست که واحد های انتخابی در سامانه ناد تا اخذ مجوز کمیسیون موارد خاص ثبت نخواهد شد و دانشجو موظف است همانند سایر دانشجویان در کلاس های درس شرکت نماید در ضمن عدم شرکت در کلاس درس  به منزله غیب غیر مجاز بوده و مطابق مقررات عمل خواهد شد.

  دانشجویان گرامی زمان  به هیچ وجه تمدید نمی گردد .

  دانشجویان گرامی  هنگامی که فرم را پر کرده اید قبل از ارسال از صفحه عکس گرفته و برای پیگیری های بعدی پرینت در اختیار داشته باشید . 

  داشتن کد رهگیری برای پیگیری های  بعدی الزامی می  باشد 

   

  لینک  فرم کمیسیون موارد خاص

   

   اداره آموزش دانشکده شهید شمسی پور 

 • اطلاعیه کارآموزی ترم 992

  به اطلاع کلیه دانشجویان که در ترم 992 کارآموزی را اخد نموده‌اند، می‌رساند که مراحل ثبت‌نام، نامه تایید، تایید و ارزیابی کارآموزی در سامانه ملی کارآموزی انجام ...

  با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی خوابگاه دانشجویان دانشکده شهید شمسی پور پس از بازسازی، آماده بهره برداری شد.

  به گزارش روابط عمومی، خوابگاه دانشجویان شهید شمسی پور پس از تعمیر و بازسازی با حضور دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای، دکتر حقیقی رئیس دانشکده، ...

  رویداد ملی فرصت

  بنیاد ملی نخبگان با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برگزاری رویداد ملی فرصت نموده است.

  بایگانی