در حال بارگذاری ...
یکشنبه 11 خرداد 1399
 • قابل توجه دانشجویان علاقه مند به شرکت در بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای
  سال تحصیلی 1399-1398

  بـه اطلاع کلیه دانشجویان علاقـه ­مند بـه شرکت در مسابقـات فرهنگی وهنری می­رساند سامانـه جشنـواره بـه آدرس   http://jfarhangi.tvu.ac.ir

   به منظور ثبت­ نام و ارسال آثار بخش­های معارفی، آوایی، هنری، پژوهشی، ادبی و فناوری فعال بوده و دانشجویان می توانند تا تاریخ 1399/4/25 نسبت به بارگذاری آثار خود (در مرحله نیمه نهایی) اقدام نمایند. با عنایت به شرایط موجود مبنی بر شیوع بیماری کرونا، مرحله نیمه نهایی کاملا بصورت مجازی و از طریق بارگذاری آثار در سامانه جشنواره، برگزار خواهد شد. در ضمن بنا به اهمیت موضوع موارد زیر یادآور می گردد.

  1-آزمون بخش معارفی روز یکشنبه مورخ 1399/4/15 بصورت مجازی برگزار می­شود؛ که دستورالعمل آن متعاقبا به اطلاع دانشجویان عزیز خواهد رسید.

  2-بنا به تصمیم کمیته فنی جشنواره، دانشجویانی که در بخش معارفی ثبت­نام نموده­اند می­توانند در یکی از بخش غیر معارفی نیز شرکت نمایند.

  3-کلیه آثار بخش آوایی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری صرفا از طریق بارگذاری در سامانه، قابل ارزیابی و شرکت در جشنواره خواهد بود. لذا حجم فایلهای  ارسالی باید قابلیت بارگذاری در سامانه را داشته باشد. ( حداکثر حجم تا 50 مگابایت) در غیر اینصورت مجاز به شرکت در جشنواره نخواهد بود.

  4-کلیـه آثار باید بر اساس شـرایط مندرج در دستـورالعمل جشنـواره تهیه و تصـاویر با کیفیت در سـامانه بارگذاری شود.       

     ( دستورالعمل جشنواره جهت اطلاع داوطلبان در سامانه به آدرس فوق ­الذکر قابل دریافت می­باشد)

  5-در رشته منبت و معرق علاوه بر عکس اثر، فیلمی از زوایای مختلف اثر تهیه و بارگذاری شود.

  6-رشته عکاسی نیز مرحله ملی خواهد داشت.

  در صورت نیاز به راهنمایی می­توانید با شماره دانشکده( 77158745) داخلی (404) آقایان عارف و عسکری تماس حاصل فرمائید.

   

   

  معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده فنی و حرفه­ای شهید شمسی پور

    

  نظرات کاربران

 • آموزش نصب کیبورد فارسی

    در محیط نرم افزار Adobe Connect ممکن است، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شود. لذا به ...

  بایگانی