در حال بارگذاری ...
یکشنبه 11 خرداد 1399
 • وبینار "آموزش و آزمون درسمیاد " در دانشکده شهید شمسی پور برگزار گردید

  به گزارش روابط عمومی، همزمان با هفته آموزش و در راستای تحقق شعار " آموزش و آزمون در سمیاد" وبینار آشنایی بیشتر اساتید با سامانه سمیاد روز چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس دانشکده شهید شمسی پور برگزار گردید.

  در ابتدای این نشست مجازی، دکتر حقیقی رئیس دانشکده، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، یادگیری سامانه سمیاد را برای اساتید ضروری دانست و از همراهی و همکاری اساتید در برگزاری کلاسهای مجازی آنلاین و آفلاین تشکر نمود و مسئولیت پذیری همه همکاران و اساتید در حوزه الکترونیکی را ارج نهاد و کار آنها را ارزشمند دانست.

  در ادامه حاج آقا فصیحی نیز سخنان ارزشمندی درباره شب های قدر بیان کردند و افزودند: فرارسیدن ماه رمضان، فرصتی است تا فارغ از تمامی ظواهر زندگی دنیوی، خالصانه و عاشقانه به بندگی ذات مقدس هستی بخش بیندیشیم و نفس هایمان را از زلال هوای پر برکت نور و امید استشمام کنیم .

  سپس خانم مهندس روستایی، سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فنی و حرفه ای "سمیاد" را تشریح نمود و نحوه استفاده کاربردی از سمیاد، نحوه آزمون سازی و نحوه افزودن منابع و تکالیف را به طور کامل تشریح کردند.

  نظرات کاربران

 • آموزش نصب کیبورد فارسی

    در محیط نرم افزار Adobe Connect ممکن است، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شود. لذا به ...

  بایگانی