در حال بارگذاری ...
یکشنبه 11 خرداد 1399
 • پیام تبریک ریاست دانشگاه فنی و حرفه‌ای به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی

  بیست‌وهفتم اردیبهشت‌ ماه به نام روز ارتباطات و روابط عمومی مزین شده است؛ روز پاس‌داشت تلاش و کوشش کسانی که برای معرفی و تعالی سازمان خود از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند. روابط عمومی نهادی مدنی و مجموعه‌ای از هنر و دانش و خلاقیت و آگاهی‌های همه‌جانبة اجتماعی، فرهنگی، ادبی و... است که درون و برون دانشگاه را به هم پیوند می‌دهد و کارکنان آن در جایگاه مشاورانی امین و قابل‌اعتماد برای مدیران و کارکنان دانشگاه به شمار می‌آیند، زیرا امروزه روابط عمومی نه به‌عنوان یک سامانة تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به‌مثابة سامانه‌ای مشورتی و مدیریتی عمل می‌کند که می‌تواند در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی نقشی برجسته و جایگاه ویژه‌ای داشته باشد. اهمیت واقعی این حوزه به خوبی در فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) متبلور است. ایشان می‌فرمایند: «روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از‌سوی دیگر منعکس‌کنندة چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می‌گذرد».

  اینجانب، روز و هفتة ارتباطات و روابط عمومی را به دست‌اندرکاران این عرصة گسترده و متنوع، به‌ویژه همکاران فعال و خدوم روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای تهنیت عرض می‌کنم و ضمن آرزوی سلامتی، عاقبت‌به‌خیری، بهروزی و موفقیت روزافزون این عزیزان، از خداوند متعال برای ایشان توفیق خدمتی شایسته در مسیر اعتلای اهداف دانشگاه، ارتقا آگاهی‌ها، نمایان ساختن دست‌آوردها و پیشرفت‌های حوزه‌های مختلف و نیز برقراری ارتباطات مناسب و انتقال صادقانة خواسته‌ها و نیازمندی‌های دانشجویان عزیز و پرسنل شریف به مسئولین دانشگاه را مسئلت می‌نمایم.

  ابراهیم صالحی عمران

                                                                                                                رئیس دانشگاه

   

  نظرات کاربران

 • آموزش نصب کیبورد فارسی

    در محیط نرم افزار Adobe Connect ممکن است، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شود. لذا به ...

  بایگانی