در حال بارگذاری ...
یکشنبه 11 خرداد 1399
 • برگزاری وبینار آموزشی نحوه استفاده از سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای

  به گزارش روابط عمومی دانشکده شهید شمسی پور، روز چهارشنبه 17  اردیبهشت ۱۳۹۹ وبینار آموزشی سامانه سمیاد به همت اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه فنی و حرفه ای در سالن کنفرانس دانشکده برگزار گردید.

  در این وبینار آموزشی، دکتر اردستانی مدیرکل فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی دانشگاه ارتباطی جدید بین اساتید، دانشجویان و محتواهای آموزشی را فراهم می کند. وی افزود: در این ساختار سعی می کنیم تمامی دوره های آموزشی را مدیریت و تمام ویژگیهای سیستم های سنتی ( نظیر تکلیف، تمرین، پروژه و آزمون )  را اجرایی کنیم.

     دکتر اردستانی، قسمت های مختلف این سامانه ونحوه استفاده از آن را برای  روسا، معاونین آموزشی و همکاران استان های مختلف شرح داده و اشاره هایی نیز به ساختار فنی سمیاد، قابلیت ها و ویژگی های این سامانه نظیر: امکان تعریف دوره های آموزشی، مشاهده محتوای الکترونیکی در قالب های مختلف و امکان آزمون الکترونیکی داشتند.

  ایشان در ادامه گفتند: در این سامانه سعی شده است هر آنچه که اساتید در یک کلاس درس لازم دارند، مهیا شود، طوری که بتوانند رصد و پایش دانشجو را به نحو مطلوبی انجام دهند. در پایان نیز توضیحاتی در مورد نحوه ورود به سامانه، چگونگی تغییر رمز ورود اساتید و دانشجویان، نحوه افزودن دانشجو یا استاد به کلاس درس در قسمت های مختلف سامانه ارائه گردید.

  نظرات کاربران

 • آموزش نصب کیبورد فارسی

    در محیط نرم افزار Adobe Connect ممکن است، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شود. لذا به ...

  بایگانی