در حال بارگذاری ...
یکشنبه 11 خرداد 1399
 • انعکاس دستاورد پژوهشی اسنپ باکس استریل دانشجویان دانشکده از شبکه خبر سیما (برنامه نبض دانشجو )

  به گزارش روابط عمومی، با حضور دوربین شبکه خبر(برنامه نبض دانشجو) دستاورد پژوهشی اسنپ باکس استریل دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور انعکاس خبری بسیار خوبی داشت. آقایان محمدرضا سالخورده ضیابری، امین توکلی، محسن سالخورده ضیابری که با راهنمایی و هدایت استاد مشاور آقای محمدجواد حقی دستگاه اسنپ باکس استریل را طراحی کردند، با حضور در برابر دوربین شبکه خبر به تشریح اهداف و چگونگی طراحی و ساخت این دستگاه پرداختند.

  دکتر حقیقی رییس دانشکده در دیدار با شبکه خبر توضیح داد: همواره از طرح های پژوهشی و خلاقانه حمایت خواهیم کرد و با تاسیس کانون رشد، شکوفایی و نوآوری در دانشکده به این مهم اهتمام ورزیده ایم.  همچنین افزود: دانشجویان با نوشتن پروپوزال و ارائه آن به دانشکده، پس از تصویب، از حمایت های مالی برخوردار خواهند شد.

  لازم بذکر این دستگاه می تواند در شرکت های پیک موتوری و شرکت های پزشکی برای حمل مواد با شرایط خاص مورد بهره برداری قرار گیرد. از سویی دیگر اورژانس های موتوری که در جایگاه های خاص فعالیت می کنند می توانند از آن استفاده کنند. در شرایط کنونی که بیشتر خرید ها از طریق اینترنت و اپ های مختلف آنلاین صورت می گیرد، این سیستم می تواند شرایط بهداشتی مناسب تری برای خریداران ایجاد نماید.

  همچنین بازارهای هدف این دستگاه می تواند ناوگان موتوری شرکت هایی مثل اسنپ، دیجیکالا، اداره پست و یا به صورت پیشرفته تر در نظام بهداشت، سلامت و اورژانس های موتوری باشد.

  نظرات کاربران

 • آموزش نصب کیبورد فارسی

    در محیط نرم افزار Adobe Connect ممکن است، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شود. لذا به ...

  بایگانی