در حال بارگذاری ...
یکشنبه 11 خرداد 1399
 • اطلاعیه سمیاد ویژه دانشجویان

  با سلام و تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، به اطلاع می رساند سامانه مدیریت یادگیری سمیاد به آدرس https://samyad.tvu.ac.ir/ آماده ارائه خدمات به دانشجویان و اساتید می باشد. همچنین دانشجویان می توانند با مراجعه به آدرس https://it.tvu.ac.ir/lms راهنمای استفاده از سمیاد و گرفتن پاسخ سوالات خود را بیابند.

  دانشجویان میتوانند با مطالعه محتوای آموزشی که مدرسین برای هر درس و هر جلسه آماده کرده اند، با شرکت در آزمونها و انجام تکالیف، فرایند آموزشی خود را تکمیل نمایند.

  در کنار سامانه، چندین فضای بارگذاری به نام آپلود سنتر فایل نیز برای دانشجویان ایجاد شده که میتوانند با استفاده از آن، فایل های مورد نظر خود را در این فضا بارگذاری کرده و لینک آن را در سامانه سمیاد و یا هر سامانه دیگری به اشتراک گذارند.

  در این سامانه کلیه دانشجویان بر اساس دروس تعریف شده ترم جاری ثبت شده اند. نام کاربری ورمز عبور مطابق جدول زیر میباشد.

   

  ردیف

  نوع عضویت

  سامانه سمیاد

  آپلود سنتر

  نام کاربری

  رمز عبور

  نام کاربری

  رمز عبور

  1

  دانشجو

  شماره دانشجویی

  کد ملی

  شماره دانشجویی

  Aa123456789!

     

   

  • نکته مهم: با توجه به مسئولیت حقوقی هرگونه فعالیت دانشجویان در سامانه ، لطفا در اولین ورود به سیستم مطابق راهنما با استفاده از الگوی الزامی حروف بزرگ و کوچک، اعداد و علامی برای تغییر پسورد اقدام و ایمیل خود را تغییر دهید.
  • بارگذاری تمرینات توسط دانشجویان، از آپلود سنتر سامانه و یا سایتهای ا شتراک گذاری فایل و فیلم مانند آپارات استفاده شود و لینک ارجاع آنها در سایت گذا شته شود.
  • روال قبلی برگزاری کلاس ها طبق پروتکل دانشکده (کلاس آنلاین دانشکده با adobe connect به قوت خود باقی است.

  نظرات کاربران

 • آموزش نصب کیبورد فارسی

    در محیط نرم افزار Adobe Connect ممکن است، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شود. لذا به ...

  بایگانی