در حال بارگذاری ...
یکشنبه 11 خرداد 1399
 • اطلاعیه سمیاد ویژه اساتید

  با سلام و آرزوی قبولی طاعات و ضمن تشکر از زحمات شما در برگزاری کلاس های مجازی ، به استحضار می رساند سامانه مدیریت یادگیری (LMS ) سمیاد به آدرسhttps://samyad.tvu.ac.ir  آماده ارائه خدمات به دانشجویان و اساتید گرامی می باشد.

   

  قابل ذکر است، روال قبلی برگزاری کلاس ها طبق پروتکل دانشکده (کلاس آنلاین دانشکده با adobe connect و بارگذاری در ftp دانشکده و پر کردن فرم های لازم) به قوت خود باقی است.

  لذا خواهشمند است با توجه به تاکید معاونت کل آموزشی سازمان در خصوص راه اندازی و بهره گیری از سامانه سمیاد و جلوگیری از مشکلات در پایان ترم در اتمام کلاس ها و برگزاری امتحانات و ارزیابی ترم جاری، نسبت به فعال سازی پیج خود اقدام فرمائید.

  لطفا با توجه مسئولیت حقوقی هر گونه فعالیت اساتید و دانشجویان در سامانه، لطفا در اولین ورود به سیستم طبق راهنماها با استفاده از الگوی الزامی حروف بزرگ و کوچک، اعداد و علامات برای تغییر پسورد اقدام و ایمیل خود را تغییر دهید. همچنین ، اطلاعات مربوط به جلسات تشکیل شده قبلی و جلسات درسی که پس از این برگزار می نمائید را ثبت کنید. این سامانه تمامی فرآیندهای آموزش )تکالیف، آزمون ها ، (...  را در بر دارد . اساتید گرامی می توانند راهنمای استفاده و رفع مشکلات خود را در آدرس https://it.tvu.ac.ir/lms بیابند.

  شرایط استفاده:

  در این سامانه کلیه مدرسین و دانشجویان بر اساس دروس تعریف شده ترم جاری ثبت شده اند. نام کاربری ورمز عبور مدرسین و اساتید مطابق جدول زیر میباشد.

  نظرات کاربران

 • آموزش نصب کیبورد فارسی

    در محیط نرم افزار Adobe Connect ممکن است، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شود. لذا به ...

  بایگانی