در حال بارگذاری ...
یکشنبه 11 خرداد 1399
 • پیام تبریک رییس دانشگاه فنی و حرفه ای به مناسبت روز معلم

  پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله:

  أجوَدُکُم مِن بَعدِی رَجُلٌ عَلِمَ عِلما فنَشَرَ عِلمَهُ؛

  بخشنده‌ترین شما پس از من، کسى است که دانشى بیاموزد، آن‌گاه دانش خود را بپراکند .

   

                      معلم روشنایی‌بخش جان است             چراغ پرفروغ این جهان است

                       شود پاییـز دل‌ها چون بهاران              ز  بـزم  حکمـت  آموزگـاران

   

        دوازدهم اردیبهشت‌ماه، مزین به نام «معلم»، روز تکریم تعلیم و تربیت و آغاز هفتة بزرگداشت مقام والای معلم و استاد است. سپاس و ستایش اولین معلم هستی را که آدمی را فکرت آموخت و او را نعمت اندیشه بخشید و سپس وی را به عنوان اشرف مخلوقات برگزید. روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته‌ای است که در طول تاریخ در عرصة تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را متجلی ساخته‌اند.

        اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطرة قافله‌سالار معلمان شهید فیلسوف فرزانه آیت‌الله مرتضی مطهری (ره) و ادای احترام به معلمان و استادان فرهیخته‌ای که دیگر در جمع ما نیستند، این ایام را به تمامی تلاشگران عرصة تعلیم و تربیت، استادان گرامی، همکاران محترم عضو هیئت‌علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، مدرسان و مربیان ارجمند و همکاران عزیز دغدغه‌مند امر تعلیم و فرهنگ‌‌سازی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. از درگاه خداوند سرآمد بودن علمی و رشد فضائل اخلاقی و تعهد را برای همگان مسئلت دارم و امیدوارم در سایة الطاف الهی، همة معلمان و استادان کشورمان سلامت باشند و در مسیر اعتلای اخلاق و اندیشه، آن‌گونه که شایستة جوانان این سرزمین است، گام بردارند.

   

  ابراهیم صالحی عمران 

    رئیس دانشگاه

  نظرات کاربران

 • آموزش نصب کیبورد فارسی

    در محیط نرم افزار Adobe Connect ممکن است، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شود. لذا به ...

  بایگانی