در حال بارگذاری ...
دوشنبه 5 خرداد 1399
 • مراسم گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم(ص) و جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان در خوابگاه دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی، به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و بسیج دانشجویی، مراسم گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم(ص) و جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با حضور دکتر حقیقی رئیس دانشکده، معاونین آموزشی و پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی، نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری و با حضور دانشجویان روز دوشنبه 98/8/27 در خوابگاه دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور برگزار شد.

  این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و پس از آن سخنرانی و مداحی چند تن از دانشجویان در مدح و منقبت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) ادامه پیدا کرد.

  در ابتدای جلسه پرسش و پاسخ دکتر حقیقی بر حمایت همه جانبه از دانشجویان در حیطه های علمی، آموزشی و پژوهشی، امور دانشجویی و فرهنگی تاکید کرد و ادامه داد سعی ما بر این بوده که در زمینه جذب هیئت علمی صاحبنظر و مرتبط با صنعت  تلاش کنیم. ایشان همچنین افزود با توجه به تاکید ریاست محترم دانشگاه فنی و حرفه ای جناب آقای دکتر صالحی عمران از اختراعات دانشجویان و فعالیت های پژوهشی که قابلیت علمی و اجرایی دارند حمایت می نماییم.  

  در ادامه آقای شیری مسوول بسیج دانشجویی توضیح داد، در خصوص این جلسه یک هفته است از دانشجویان درخواست کردیم تا سوالات و مشکلات خود را برای این جلسه جمع آوری کنند تا انشالله به آنها رسیدگی شود. ایشان ادامه داد، بسیج دانشجویی حمایت از خواسته های بحق دانشجویان را رسالت خود می داند و امیدوارم این برنامه مقدمه ای برای بهبود وضعیت و اجرای برنامه های بعدی باشد.

   پس از آن یکی از دانشجویان بعنوان نماینده مشکلات و سوالاتی را از سوی دانشجویان مطرح کرد که از آنجمله می توانیم به مواردی نظیر: افزایش سطح علمی برخی اساتید، رعایت شئونات دانشجویان از سوی برخی اساتید، برطرف کردن قطعی وای فای، ایجاد فضایی بعنوان سالن مطالعه، رسیدگی به وضعیت روشنایی نمارخانه، نصب ژنراتور برای زمان های قطع برق و شرایط اضطراری، کیفیت بخشیدن به وضعیت غذا و امکان کم کردن زمان برای ثبت نام غذا، راه اندازی آسانسور و ... را مطرح کرد. در ادامه چند تن از دانشجویان سوالات خود را مطرح کردند.

  دکترحقیقی در پاسخ به سوالات دانشجویان توضیح داد که تمام سعی مجموعه بر این است که شرایطی مناسب و در خور دانشجویان فراهم کند اما باید در برخی موارد به وضعیت بودجه، اعتبارات و توانایی مالی دانشکده توجه کرد. ایشان در خصوص ظرفیت سازی برای جذب اساتید مطرح تاکید داشت و افزود ما گروهی داریم که تحت عنوان صلاحیت مدرسان دائم در حال رصد کردن اساتید هستند. ایشان افزود تمام تلاشمان را در راه برطرف کردن مشکلات خواهیم کرد.

   در پایان این جلسه دکتر جعفرآبادی توضیح داد، در نظر داریم بعنوان یکی از مهمترین وظایف در زمینه های آموزشی دقت نظر بیشتری بخرج دهیم و اگر دانشگاه شمسی پور در سطح کشور مطرح است بخاطر داشتن اساتید و دانشجویان خوب است. ما در راستای ارتقاء سطح علمی هر ترم اساتید را پالایش می کنیم و شان علمی و بویژه اخلاقی هر دو گروه یعنی اساتید و دانشجویان باید رعایت شود.

  نظرات کاربران

 • بایگانی