در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1398
 • به همت انجمن علمی ICT برگزار شد
  کارگاه معرفی سیستم های مخابراتی آنالوگ و معرفی سیستم های مخابراتی مبتنی بر شبکه

  به گزارش اداره روابط عمومی، بعدازظهر امروز شنبه بیست و چهارم آذر ماه، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری و با برنامه ریزی انجمن علمی ICT  کارگاه آموزشی معرفی سیستم های مخابراتی آنالوگ و معرفی سیستم های مخابراتی مبتنی بر شبکه در سالن اجتماعات مرکزی دانشکده شهید شمسی پور تهران آغاز به کار کرد.

  بنابراین گزارش در ابتدای این کارگاه آموزشی پیام تبریک و سخنرانی دکتر رضا زنگنه مطلق معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای به مناسبت آغاز هفته پژوهش و فناوری در دانشکده و آموزشکده های فنی و حرفه ای سراسر کشور  پخش شد.

  در ادامه دکتر عموزاده معاون فرهنگی و دانشجویی مرکز ضمن عرض خیر مقدم، یاد و خاطره شهدای علمی کشور، شهیدان مسعود علیمحمدی، مجید شهریاری، داریوش رضایی نژاد و مصطفی احمدی روشن بیان داشت: شهدای هسته ای مظهر مقاومت در راه توسعه و سربلندی ملت ایران هستند. به فضل الهی و به رغم همه مانع‌تراشی دشمنان،ضمن حفظ همه دستاوردهای انقلاب اسلامی، با وجود شما دانشجویان ساعی و تلاشگر از همه گردنه‌ها عبور کرده و به پیروزی خواهیم رسید.

  لازم به ذکر است سر فصل های اصلی این کارگاه  در دو بخش آشنایی با تلفن های سانترال آنالوگ و  آشنایی با سانترال مبتنی بر شبکه با محوریت اصطلاحات فنی، اجزای سیستم، روش کابل کشی و راه اندازی سیستم بود که با سخنرانی مهندس امیر داورزنی ارایه شد.

  نظرات کاربران