در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 2 اسفند 1397
 • جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با حضور ریاست و معاونین دانشکده

  روز چهارشنبه مورخ 97/07/18 جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با همکاری تشکلهای دانشجویی و بسیج دانشجویی، با شرکت دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور و با حضور ریاست محترم دانشکده جناب آقای دکتر حقیقی، معاونین و همکاران محترم در سالن اجتماعات برگزار گردید.

   

  این جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز و ریاست محترم دانشکده با تشکر و قدردانی از حضور همکاران و دانشجویان در این جلسه،  با بازخوانی روایت تاریخی حادثه روز تاسوعا و عاشورا، ایام حزن و اندوه ماه محرم الحرام را تسلیت گفتند.         

  سپس گزارشی مصور و مفصل از روند تعمیرات و بهسازی دانشکده ارائه نمودند که در این زمینه ضمن تشکر و قدردانی از ریاست محترم دانشگاه فنی و حرفه ای  جناب آقای دکتر صالحی عمران، خواستار توجه مضاعف به این مرکز آموزشی شدند.

  در ادامه با برشمردن جایگاه ممتاز علم و عالم در جامعه اسلامی، موقعیت علمی و آموزشی دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور را تشریح و خواستار تقویت و ارتقا علمی و معنوی دانشجویان شدند تا در آینده بتوانند در جامعه به عنوان مدیران متخصص و متعهد خدمات صادقانه ارائه نمایند. سپس به سوالات دانشجویان در زمینه های آموزشی، امور دانشجویی، سلف سرویس و خوابگاه دانشجویان پاسخ دادند. همچنین به پیشنهاد دانشجویان مقرر گردید تا دانشجویان با معرفی 3 نفر به عنوان نماینده پیگیر مشکلات صنفی دانشجویان باشند.

  این جلسه در آستانه اذان ظهر با پذیرایی از دانشجویان خاتمه یافت.

  نظرات کاربران