در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 2 اسفند 1397
 • پیام رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای به مناسبت آغاز سال تحصیلی

   

  به نام آن­که جان را فکرت آموخت           چـراغ دل به نور جان برافروخت

   

      سوگند به قلم و آنچه با آن به ­نگارش درمی­ آید و حمد و ثنای بیکران صاحب رحمان و هدایتگر دانای افکار و اندیشه­ های بشر و اراده­ هایی را که با قلم­ و آنچه می­ نگارند جهان را به­ سوی خیر و نیکی و تعالی و توسعه رهنمون می­ شوند.

      باری دیگر، مهری دوباره از راه می­ رسد و خانه­ ها و خیابان­ ها، مراکز علمی و آموزشی، مدارس و دانشگاه­ ها رنگ و بوی مهر و مهرورزی و دوستی و رفاقت به ­خود می­ گیرند و بازار فراگیری علم و دانش و یادگیری مهارت و حرفه و هنر رونق می­ یابد. مهر، آغازی است برای جوشیدن خلاقیت و بالیدن فرهنگ در مسیر رشد و پیشرفت افراد.

     در این میان، دانشگاه ­ها به­ عنوانِ نهادی اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی و کانون تفکر و ارائة هنجارهای ارزشمدار در جامعه، با ایجاد فضای پرنشاط و پویای آزاداندیشی و نقد و گفت­ وگوی سازنده نقشی بسیار بااهمیت و کلیدی در جهت ارتقای سطح جامعه  دارد.

       اینجانب آغاز سال تحصیلی و شروع خاطره ­انگیز کلاس ­های درس را به جامعة دانشگاهی کشور، دانشجویان عزیز دانشگاه فنی و حرفه­ ای، به ­ویژه دانشجویان جدیدالورود، صمیمانه شادباش گفته و برای همگان دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی، اخلاقی و مهارتی، توأم با موفقیت و سعادت را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

   

  ابراهیم صالحی عمران

   رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای

  نظرات کاربران