در حال بارگذاری ...

رقابت های استارت آپی معماری آنلاین و تاکسی آنلاین با حضور دبیر انجمن کسب و کارهای فضای مجازی در دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور برگزار شد.

سومین و چهارمین جلسه از سمینار رقابت های استارت آپی با حضور مدیران کسب و کارهای نوپای  تاکسی آنلاین و معماری آنلاین در حالی برگزار شد که این بار نیز استقبال گسترده علاقه مندان شگفتی ساز شد. در بخش تاکسی آنلاین این سمینار با حضور شرکت های ماکسیم، کرایه چی ، چیتکس و شتاب تاکسی به بررسی بازار رقبا پرداخته شد. همچنین در بخش معماری آنلاین، شرکت های چمدون، اتاق، دکوریسا و معماریال به معرفی استارت آپ های معماری آنلاین پرداختند.
 در حاشیه سمینار رقابت های استارت آپی دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور تهران، چهار استارت آپ "دفترشما"، "خدمات آشنا"، "ایران جزوه" و "مدرسه بیمه" به معرفی خود پرداختند. همچنین با توجه به ماه مبارک رمضان و توجه بیشتر به معنویت، استارت آپ "نوار" برخی از کتاب های مذهبی و مناجات های صوتی خود را به عزیزانی که این نرم افزار را نصب می کردند به رایگان هدیه داد. همچنین در حرکتی نوین، هزار افطاری در این مراسم بین شرکت کنندگان توزیع شد، که برای فرهنگ سازی خدمات آنلاین، سفارش این افطاری ها توسط شرکت کنندگان با نصب برنامه کاربردی چنگال صورت گرفت. پویا حکیمی فرد، مدیر مارکتینگ  چنگال در این باره می‌گوید: «در راستای انجام فعالیت اجتماعی و سنت حسنه‌ی افطاری دادن به دعوت دانشکده شهید شمسی پور به این همایش ملحق شدیم. امیدواریم با تداوم حرکت‌های این‌چنینی نقش کوچکی در گسترش این فرهنگ حسنه داشته باشیم.» شایان ذکر است که در این همایش با یاری جمعیت هوشمند و علاقه مند به خدمات آنلاین و با اینترنت رایگان ماهان نت بیش از 2000 عدد اپلیکیشن موبایل در مدت زمان کمتر از 200 دقیقه نصب شد، که این رکورد معرفی خدمات آنلاین می تواند گام مهمی در جهت تبلیغات استارت آپ ها باشد.

نظرات کاربران