در حال بارگذاری ...
شنبه 2 بهمن 1395

مراسم شانزده آذر سال 95 در خوابگاه شهید شمسی پور

ریاست محترم دانشکده جناب آقای دکتر ملک محمد به اتفاق هیأت همراه طی نشست صمیمی در جمع دانشجویان خوابگاه دانشکده شهید شمسی پور حاضر شدند.

ریاست محترم دانشکده جناب آقای دکتر ملک محمد به اتفاق هیأت همراه طی نشست صمیمی با دانشجویان ساکن خوابگاه نکات مهمی را خاطر نشان کردند.
پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید
ابتدا با سپاس و ستایش فراوان پروردگار با درود بر روح پر فتوح حضرت امام خمینی (ره ) و درود و صلوات بر مقام معظم رهبری و شهدای والامقام به ویژه شهدای دانشجو، این روز را به حضار محترم تبریک گفته و در ادامه به اهمیت و ارزش این رویداد بزرگ تاریخی و ثمرات خون شهدا و پاسداشت و جایگاه آن عزیزان شهید پرداخت. ایشان افزودند ما همه مدیون ایثار و از خود گذشتگی آنها هستیم و برای آنکه پدر و مادرتان و روح بلند شهدا از ما خشنود و راضی باشند باید با اراده مصمم و همت والا درس بخوانیم و رفتار شایسته داشته و مقید به انجام فرایض شارع مقدس اسلام باشیم. ایشان در ادامه رهنمودهای آموزشی و فرهنگی مهم  و برنامه های دانشکده را یادآری کرده و به صورت مبسوط  تفهیم  نمودند و در پایان دانشجویان از زحمات مسئولین تقدیر و تشکر کردند. ایشان در انتها با دقت و سعه صدر و حوصله به سخنان و پرسش های دانشجویان ساکن خوابگاه گوش فرا دادند و پاسخ دادند. در ادامه سخنران دوم  یکی از اساتید دانشکده بودند که پیرامون موارد مهم فرهنگی، مذهبی و انضباطی به ایراد سخن پرداختند و سپس با سخنان طنز، موجب نشاط  و سرور در محفل صمیمی گردیدند.
اداره  امور دانشجویی  و مشاوره

 

ریاست محترم دانشکده جناب آقای دکتر ملک محمد به اتفاق هیأت همراه طی نشست صمیمی 3 ساعته در جمع دانشجویان خوابگاه دانشکده شهید شمسی پور حاضر شدند.

 

نظرات کاربران