در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 25 مهر 1396

دیدار همکاران مرکز با خانواده شهیدان سید علی و سید محمد علی میرکمال

سید علی و سید محمدعلی میرکمال دیدارکردند این دیدار عصر روز یکشنبه 96/5/1 در فضای صمیمی منزل شهیدان واقع شد و اهمیت مقام شهدا و بالاخص شهدای دانشجو در فرهنگ شهادت مورد توجه قرار گرفت. در این دیدار آقای رسول ملک محمد رئیس مرکز ضمن ابراز خشنودی از دیدار با خانواده مکرم شهدا در سخنان خود اظهار داشت شهید سید علی میرکمال از جمله دانشجویان برجسته و نخبه دانشکده شهید شمسی پور بودند که در دفاع از حریم اسلام، ولایت و کشور عزیز ایران به مقام رفیع شهادت نائل آمدند ایشان یاد و خاطره شهید سیدعلی میرکمال را همواره در فضای فرهنگی دانشکده متجلی و عطر افشان دانستند وی در ادامه از برنامه های دانشکده در خصوص تجلیل از مقام شامخ این شهید معزز و سایر شهدای دانشجوی این دانشکده و از راه اندازی نمایشگاه یادمان این شهیدان در ساختمان فرهنگ، آموزش و پژوهش مرکز خبر دادند. در این نمایشگاه دائمی  آثار آنها به معرض دید و بهره مندی همکاران عزیز ، دانشجویان گرامی و اساتید محترم قرار می گیرد و مایه عبرت آنها می شود.

در این دیدار خانواده معظم شهیدان میرکمال با ابراز خوشحالی از دیدار با مسئولین دانشکده ای که فرزندشان در آن تحصیل می کرده است، تعامل مسئولین نظام با خانواده های شهدا را بیانگر زنده بودن و جاری بودن یاد و خاطره شهدا در جامعه دانستند و برای همکاری برگزاری نمایشگاه یادمان شهدا اعلام آمادگی کردند.

 ضمناً مراسم یادبود شهید حسینعلی شمسی پور در پنج شنبه مورخ 96/5/5 قبل و بعد از نماز ظهر و عصر در محل دانشکده شهید شمسی پور با حضور جمعی از رزمندگان هم دوره شهدای این مرکز بویژه شهیدان میرکمال و شهید شمسی پور برگزار می گردد.

شایان ذکر است که در تاریخ 13 بهمن ماه 96 سالگرد شهادت آقای سیدعلی میرکمال به همین طریق برگزار خواهد شد.

عزت اسلام و مسلمین مستدام باد.

 

نظرات کاربران